Анти-юдейські висловлювання в біблійній та літургійній традиції

Сьогодні як і впродовж довгих століть історії, проблема анти-юдейських висловлювань залишається відкритою. Хоча це явище знаходить підтримку серед людей різних культур, віровизнань та народів, однак, на жаль і серед християн не бракує людей, які мають хибне уявлення про євреїв, їхню культуру, історію та релігію. Відтак потреба налагодження дружніх відносин християн та визнавців юдаїзму надзвичайно актуальна. Впродовж історії стосунки між двома спільнотами не завжди були позначені розумінням та відкритістю. Окремі тексти в Новому Завіті та літургійній візантійській традиції містять висловлювання позначені доволі гострою анти-юдейською риторикою. Для того, щоб пролити світло на природу таких висловлювань та формулювань, щиро запрошуємо до участі у відкритому семінарі, в рамках якого у двох доповідях буде проаналізовано висловлювання Нового Завіту та тексти літургійної традиції, котрі містять анти-юдейські конотації, а також продискутовано нормативне застосування цих текстів для християнської етики.

📌  Запрошуємо на відкритий семінар «Анти-юдейські висловлювання в біблійній та літургійній традиції”

🔹 15:30, 23 травня
🔹 309 ауд., корпус Філософсько-богословського факультету, Хуторівка 35а

Світлина від Філософсько-богословський факультет УКУ.