Докторантура

Докторська програма з богословя,

акредитована Конгрегацією католицької освіти

Богословський факультет Українського католицького університету проводить набір на докторську програму з богослов’я (Sacrae Theologiae Doctoratus) за спеціалізаціями

 • Біблійне богослов’я
 • Догматичне богослов’я
 • Патристичне богослов’я
 • Літургійне богослов’я
 • Моральне богослов’я
 • Пасторальне богослов’я
 • Екуменічне богослов’я
 • Історія Церкви

Умови вступу на програму:

 • Кандидат повинен володіти церковним ступенем ліценціата богослов’я (S.T.L.) або еквівалентною до нього освітньою підготовкою з богослов’я.
 • Вступник на докторську програму повинен продемонструвати високий рівень академічної успішності за попередній цикл богословських студій (не нижче 80%) та написаної і захищеної дипломної роботи (не нижче 80%).
 • Кандидат повинен успішно пройти співбесіду.

Документи для вступу

 1. Он-лайн аплікація на вступ на докторську програму  Заповнити.
 2. CV.
 3. Мотиваційний лист.
 4. Документи про богословську освіту (оригінали) з випискою оцінок.
 5. Два закритих рекомендаційних листи, написані професорами, які знають кандидата з академічного боку і можуть компетентно оцінити його інтелектуальний потенціал та інші здібності, необхідні для майбутнього навчання.
 6. Докторський проект встановленого взірця, надісланий електронною поштою файлом Word та його друкована версія, підписана власноруч ЗАВАНТАЖИТИ – doktorat_aplikatsiyna forma (4)
 7. Лист-благословення на навчання від єпископа (настоятеля) – для випускників Семінарій та священиків (членів монаших згромаджень).
 8. Копії паспорта та ідентифікаційного коду.
 9. Дві фотокартки розміром 3,5х4,5 см.

Короткий опис програми

Докторська програма з богослов’я на Богословському факультеті УКУ є стаціонарною і триває три роки з моменту зарахування. Якщо є необхідність відтермінування, то за рішенням докторської комісії термін завершення програми може бути збільшено не більше, ніж до п’яти років. В рамках докторської програми докторант повинен виконати наступні вимоги:

 1. Виконання вимог навчальних курсів та докторських семінарів.
 2. Вчасне подання щорічних академічних звітів.
 3. Видання мінімум трьох публікацій, принаймні одна з яких – в міжнародному науковому виданні. Під публікацією мається на увазі друк наукової статті, співавторство книги, публікація матеріалів конференцій. Для виконання цієї вимоги конкретний науковий доробок повинен бути опублікований або готуватись до публікації.
 4. Доповідь мінімум на двох відкритих семінарах на тематику свого дослідження, чи більш загальну тему.

Обов’зковою умовою завершення програми та отримання диплому STD є написання під наглядом наукового керівника та публічний захист докторської дисертації.

Детальний опис програми читайте тут STD_Regulations_UCU.

Вартість одного року навчання становить 25 000 грн. Стипендійна підтримка здійснюється на конкурсній основі.

Набір на ліценціатську та докторську програми:

Подання документів на 2022-2023 н. р.  до 4 лютого 2023 року

Вступна співбесіда          6 лютого 2023 р.

Початок навчання           8 лютого 2023 р.

 

Документи слід надіслати електронною поштою на адресу [email protected] та подати копії документів координатору докторської програми – Юрію Мисіву в кімнату 108/3 філософсько-богословського факультету за адресою: м. Львів, 79070, проспект святого Івана Павла ІІ (колишня вул. Хуторівка), 35а в межах вказаного терміну. Вступники повинні пред’явити оригінали документів при співбесіді.